Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük eş sanayi olması sebebiyle katı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik doğru şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, boğaz turu iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı vakit vurmak maksadıyla ideal eş aktivite olacaktır. Boğaz turu burada İstanbul özgü vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye boşaltmak sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde kusursuz bir intiba bırakacaktır. tam eş deneyim ile iyi İstanbul’u işaret yerinde şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız işaret okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz birleşik çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe kadar anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *